LoginPress 6.2.0 - en to pl-PL translation catalogue (453 entries)

en:  Customize the "Lost your password" and "Register" text section under the form.
pl-PL: Dostosuj sekcję tekstową "Zapomniałeś hasła?" oraz "Zarejestruj się" pod formularzem.

en:  to access the latest features.
pl-PL: , aby uzyskać dostęp do najnowszych funkcji.

en:  | %1$s Opt In %2$s
pl-PL:  | %1$s Zapisz się %2$s

en:  | %1$s Opt Out %2$s
pl-PL:  | %1$s Wypisz się %2$s

en: "Back to" Background Color:
pl-PL: "Kolor tła" Powrót do:

en: "Back to" Text Color:
pl-PL: Kolor tekstu "Powrót do":

en: "Back to" Text Decoration:
pl-PL: Dekoracja tekstu "Powrót do":

en: "Back to" Text Font Size:
pl-PL: Rozmiar czcionki tekstu "Powrót do":

en: "Back to" Text Hover Color:
pl-PL: Kolor tekstu "Powrót do" przy najechaniu:

en: "Copyright" Background Color:
pl-PL: "Kolor tła" Prawa autorskie:

en: "Copyright" Text Color:
pl-PL: "Kolor tekstu" Prawa autorskie:

en: %1$s %2$s and %3$s %4$s
pl-PL: %1$s %2$s i %3$s %4$s

en: %1$s %2$s, %3$s %4$s and %5$s %6$s
pl-PL: %1$s %2$s, %3$s %4$s i %5$s %6$s

en: %1$s %3$s Upgrade Pro %4$s %2$s
pl-PL: %1$s %3$s Uaktualnij na Pro %4$s %2$s

en: %1$s Hey %2$s,  %4$s If you opt-in some data about your installation of LoginPress will be sent to WPBrigade.com (This doesn't include stats)%4$s and You will receive new feature updates, security notifications etc %5$sNo Spam, I promise.%6$s %4$s%4$s Help us %7$sImprove LoginPress%8$s %4$s %4$s
pl-PL: %1$s Cześć %2$s,  %4$s Jeśli zdecydujesz się na udział, niektóre dane o Twojej instalacji LoginPress zostaną wysłane do WPBrigade.com (to nie obejmuje statystyk)%4$s i otrzymasz nowe aktualizacje funkcji, powiadomienia o bezpieczeństwie itp. %5$sBez spamu, obiecuję.%6$s %4$s%4$s Pomóż nam %7$sUdoskonalić LoginPress%8$s %4$s %4$s

en: %1$s Settings %2$s | %3$s Customize %4$s
pl-PL: %1$s Ustawienia %2$s | %3$s Dostosuj %4$s

en: %1$s will be replaced with the current year.
pl-PL: %1$s zostanie zastąpione bieżącym rokiem.

en: %1$sError:%2$s Invalid Email Address
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Nieprawidłowy adres e-mail

en: %1$sError:%2$s Invalid Email Address.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Niepoprawny adres e-mail.

en: %1$sError:%2$s Invalid Password.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Nieprawidłowe hasło.

en: %1$sError:%2$s Invalid Username.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Nieprawidłowa nazwa użytkownika.

en: %1$sError:%2$s Invalid username or email.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub e-mail.

en: %1$sError:%2$s Passwords Don't match.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Hasła się nie zgadzają.

en: %1$sError:%2$s Passwords doesn't match.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Hasła nie pasują.

en: %1$sError:%2$s Please enter your password twice.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Proszę wprowadzić swoje hasło dwukrotnie.

en: %1$sError:%2$s Please type your email address.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Proszę wpisać swój adres e-mail.

en: %1$sError:%2$s The email address isn't correct.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Adres e-mail jest niepoprawny.

en: %1$sError:%2$s The email address isn't correct..
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Adres e-mail nie jest poprawny..

en: %1$sError:%2$s The password field is empty.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Pole hasła jest puste.

en: %1$sError:%2$s The username field is empty.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Pole nazwy użytkownika jest puste.

en: %1$sError:%2$s This email is already registered, please choose another one.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Ten e-mail jest już zarejestrowany, proszę wybrać inny.

en: %1$sError:%2$s This username is already registered. Please choose another one.
pl-PL: %1$sBłąd:%2$s Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana. Proszę wybrać inną.

en: %1$sPrivacy Policy%2$s.
pl-PL: %1$sPolityka prywatności%2$s.

en: %3$sEverything else is customizable through %1$sWordPress Customizer%2$s.%4$s
pl-PL: %3$sWszystko inne można dostosować za pomocą %1$sWordPress Customizer%2$s.%4$s

en: %s Activated.
pl-PL: %s Aktywowano.

en: %s Deactivated.
pl-PL: %s Dezaktywowane.

en: %s Something Wrong.
pl-PL: %s Coś poszło nie tak.

en: <p>This page is used by %1$s to preview the login page in the Customizer.</p>
pl-PL: <p>Ta strona jest używana przez %1$s do podglądu strony logowania w Customizerze.</p>

en: <strong>Biggest Summer Deal</strong> in the WordPress Universe! Get <strong>LoginPress Pro and all Premium Add-ons</strong> with <strong>20%% OFF</strong> [Limited Availability].<a href="https://loginpress.pro/pricing/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=freepluginbanner-button&utm_campaign=early20" target="_blank" style="text-decoration: none;"><span class="dashicons dashicons-smiley" style="margin-left: 10px;"></span> Grab The Deal</a>
    					<a href="%1$s" style="text-decoration: none; margin-left: 10px;"><span class="dashicons dashicons-dismiss"></span> I'm good with free version</a>
pl-PL: <strong>Największa Letnia Oferta</strong> w Uniwersum WordPressa! Zdobądź <strong>LoginPress Pro i wszystkie Premium Dodatki</strong> z <strong>20%% ZNIŻKI</strong> [Ograniczona dostępność].<a href="https://loginpress.pro/pricing/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=freepluginbanner-button&utm_campaign=early20" target="_blank" style="text-decoration: none;"><span class="dashicons dashicons-smiley" style="margin-left: 10px;"></span> Złap Ofertę</a> <a href="%1$s" style="text-decoration: none; margin-left: 10px;"><span class="dashicons dashicons-dismiss"></span> Jestem zadowolony z wersji darmowej</a>

en: <strong>Biggest Winter Deal</strong> in the WordPress Universe! Get <strong>LoginPress Pro and all Premium Add-ons</strong> with <strong>20%% OFF</strong> [Limited Availability].<a href="https://loginpress.pro/pricing/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=freepluginbanner-button&utm_campaign=early20" target="_blank" style="text-decoration: none;"><span class="dashicons dashicons-smiley" style="margin-left: 10px;"></span> Grab The Deal</a>
      					<a href="%1$s" style="text-decoration: none; margin-left: 10px;"><span class="dashicons dashicons-dismiss"></span> I'm good with free version</a>
pl-PL: <strong>Największa Zimowa Oferta</strong> w Uniwersum WordPressa! Zdobądź <strong>LoginPress Pro i wszystkie Premium Dodatki</strong> z <strong>20%% ZNIŻKI</strong> [Ograniczona dostępność].<a href="https://loginpress.pro/pricing/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=freepluginbanner-button&utm_campaign=early20" target="_blank" style="text-decoration: none;"><span class="dashicons dashicons-smiley" style="margin-left: 10px;"></span> Złap Ofertę</a> <a href="%1$s" style="text-decoration: none; margin-left: 10px;"><span class="dashicons dashicons-dismiss"></span> Jestem zadowolony z wersji darmowej</a>

en: <strong>ERROR:</strong> Registration from this domain is not allowed.
pl-PL: <strong>BŁĄD:</strong> Rejestracja z tej domeny jest zabroniona.

en: A new version of LoginPress Pro is available.
pl-PL: Dostępna jest nowa wersja LoginPress Pro.

en: Actions
pl-PL: Akcje

en: Activate
pl-PL: Aktywuj

en: Activate Plugin
pl-PL: Aktywuj wtyczkę

en: Activate Social Login addon to use following settings.
pl-PL: Aktywuj dodatek logowania społecznościowego, aby użyć poniższych ustawień.

en: Activating %s...
pl-PL: Aktywowanie %s...

en: Active, Deactive, Uninstallation and How you use this plugin's features and settings. This is limited to usage data. It does not include any of your sensitive LoginPress data, such as traffic. This data helps us learn which features are most popular, so we can improve the plugin further.
pl-PL: Aktywne, dezaktywowane, odinstalowanie i jak korzystasz z funkcji oraz ustawień tej wtyczki. Ogranicza się to do danych o użytkowaniu. Nie obejmuje żadnych wrażliwych danych LoginPress, takich jak ruch. Te dane pomagają nam dowiedzieć się, które funkcje są najpopularniejsze, abyśmy mogli dalej ulepszać wtyczkę.

en: Add Images
pl-PL: Dodaj obrazy

[ctx: Add Images to Gallery (Customizer)]
en: Add Images to Gallery
pl-PL: Dodaj obrazy do galerii

en: Add a custom favicon specific for your login page
pl-PL: Dodaj niestandardowy favicon specyficzny dla swojej strony logowania

en: Add a flexible login widget to your sidebar for quick user access. It supports AJAX login for a seamless experience. You can customize its appearance using HTML/CSS to match your site’s design and branding.
pl-PL: Dodaj elastyczny widget logowania do swojego paska bocznego dla szybkiego dostępu użytkowników. Obsługuje logowanie AJAX dla płynnego doświadczenia. Możesz dostosować jego wygląd za pomocą HTML/CSS, aby pasował do projektu i marki Twojej strony.

en: Add login, logout, register, and profile links directly to your selected menus. This add-on makes it easy to manage user navigation and improves accessibility across your site without requiring any custom code or complex configuration.
pl-PL: Dodaj linki do logowania, wylogowywania, rejestracji i profilu bezpośrednio do wybranych menu. Ten dodatek ułatwia zarządzanie nawigacją użytkowników i poprawia dostępność na Twojej stronie bez konieczności stosowania niestandardowego kodu lub skomplikowanej konfiguracji.

[ctx: Add to Gallery Button Text (Customizer)]
en: Add to Gallery
pl-PL: Dodaj do galerii

en: Add-Ons
pl-PL: Dodatki

en: Admin Notices
pl-PL: Powiadomienia administratora

en: Admin-only debug page.
pl-PL: Strona debugowania tylko dla administratorów.

en: All Plugin Integrations
pl-PL: Wszystkie integracje wtyczek

en: Allow and Continue
pl-PL: Zezwól i kontynuuj

en: Allow users to log in or register using 15+ popular social platforms like Facebook, Google, and Twitter. This simplifies the registration process, reduces friction, and improves user experience by eliminating the need to create new credentials.
pl-PL: Pozwól użytkownikom logować się lub rejestrować za pomocą 15+ popularnych platform społecznościowych, takich jak Facebook, Google i Twitter. To upraszcza proces rejestracji, zmniejsza tarcia i poprawia doświadczenie użytkownika, eliminując konieczność tworzenia nowych poświadczeń.

en: Animated Wapo
pl-PL: Animowany Wapo

en: Animated Wapo 2
pl-PL: Animowany Wapo 2

en: Anonymous feedback
pl-PL: Anonimowa opinia

en: Auto Login
pl-PL: Automatyczne logowanie

en: Auto Remember Me
pl-PL: Automatyczne zapamiętywanie mnie

en: Automatically redirects the login
pl-PL: Automatycznie przekierowuje do logowania

en: Back To Site Text
pl-PL: Tekst powrotu do strony

en: Background
pl-PL: Tło

en: Background Color:
pl-PL: Kolor tła:

en: Background Gallery:
pl-PL: Galeria tła:

en: Background Image
pl-PL: Obraz tła

en: Background Image Size:
pl-PL: Rozmiar obrazu tła:

en: Background Image:
pl-PL: Obraz tła:

en: Background Repeat:
pl-PL: Powtarzanie tła:

en: Background Video
pl-PL: Wideo w tle

en: Background Video:
pl-PL: Wideo w tle:

en: Bikers
pl-PL: Motocykliści

en: Boost community logins with social and captcha support.
pl-PL: Zwiększ logowania społecznościowe z obsługą mediów społecznościowych i CAPTCHA.

en: Border (Example: 2px dotted black):
pl-PL: Obramowanie (Przykład: 2px przerywana czarna):

en: Both Username Or Email Address
pl-PL: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Bottom
pl-PL: Dół

en: Button Beauty
pl-PL: Uroda przycisku

en: Button Border (Hover):
pl-PL: Obramowanie przycisku (Najazd):

en: Button Border Color:
pl-PL: Kolor obramowania przycisku:

en: Button Bottom Padding:
pl-PL: Dolne Wewnętrzne Marginesy Przycisku:

en: Button Box Shadow:
pl-PL: Cień pudełka przycisku:

en: Button Color (Hover):
pl-PL: Kolor przycisku (Najazd):

en: Button Color:
pl-PL: Kolor przycisku:

en: Button Size:
pl-PL: Rozmiar Przycisku:

en: Button Text Color (Hover):
pl-PL: Kolor tekstu przycisku (Najazd):

en: Button Text Color:
pl-PL: Kolor tekstu przycisku:

en: Button Top Padding:
pl-PL: Górne Wewnętrzne Marginesy Przycisku:

en: CAPTCHA Protection Settings
pl-PL: Ustawienia ochrony CAPTCHA

en: Cancel
pl-PL: Anuluj

en: Cannot decode the response content
pl-PL: Nie można dekodować zawartości odpowiedzi

en: Caps Lock is on
pl-PL: Caps Lock jest włączony

en: Captchas
pl-PL: Captcha

en: Change Video
pl-PL: Zmień wideo

en: Cheatin&#8217; huh?
pl-PL: Oszustwo&#8217; co?

en: Choose File
pl-PL: Wybierz plik

en: Choose Theme
pl-PL: Wybierz motyw

en: Choose the roles for password reset forcefully to secure the site's security.
pl-PL: Wybierz role, dla których resetowanie hasła będzie wymuszone, aby zabezpieczyć bezpieczeństwo witryny.

en: Company
pl-PL: Firma

en: Confirm Password
pl-PL: Potwierdź hasło

en: Contact us for Custom Design
pl-PL: Skontaktuj się z nami w celu uzyskania niestandardowego projektu

en: Copyright Note:
pl-PL: Nota o prawach autorskich:

en: Corporate
pl-PL: Korporacyjny

en: Could not download image from remote source.
pl-PL: Nie można pobrać obrazu z zdalnego źródła.

en: Creates a login widget
pl-PL: Tworzy widget logowania

en: Custom CSS does not make effect live. For preview please save the setting and visit %1$s login%2$s page or after save refresh the customizer.
pl-PL: Niestandardowy CSS nie działa na żywo. Aby zobaczyć podgląd, zapisz ustawienia i odwiedź stronę logowania %1$s%2$s lub po zapisaniu odśwież kreator.

en: Custom CSS/JS
pl-PL: Niestandardowy CSS/JS

en: Custom Design
pl-PL: Projekt niestandardowy

en: Custom JS does not make effect live. For preview please save the setting and visit %1$s login%2$s page or after save refresh the customizer.
pl-PL: Niestandardowy JS nie działa na żywo. Aby zobaczyć podgląd, zapisz ustawienia i odwiedź stronę logowania %1$s%2$s lub po zapisaniu odśwież kreator.

en: Custom Password Fields
pl-PL: Niestandardowe pola hasła

en: Customize CSS:
pl-PL: Dostosuj CSS:

en: Customize Forget Form
pl-PL: Dostosuj formularz zapomnienia

en: Customize JS:
pl-PL: Dostosuj JS:

en: Customize Login Form
pl-PL: Dostosuj formularz logowania

en: Customize Your Logo Section
pl-PL: Dostosuj sekcję logo

en: Customize Your WordPress Login Page with LoginPress :)
pl-PL: Dostosuj swoją stronę logowania WordPressa za pomocą LoginPress :)

en: Customize the "Back to" text section under the form.
pl-PL: Dostosuj sekcję tekstową "Powrót do" pod formularzem.

en: Customize the Random background images.
pl-PL: Dostosuj losowe obrazy tła.

en: Customize the background Image.
pl-PL: Dostosuj obraz tła.

en: Customize the background Video.
pl-PL: Dostosuj wideo tła.

en: Customize the copyright note and branding sections at the footer of login page.
pl-PL: Dostosuj notatkę o prawach autorskich i sekcje brandingowe w stopce strony logowania.

en: Customize the form logo.
pl-PL: Dostosuj logo formularza.

en: Customize the login page meta tags.
pl-PL: Dostosuj meta tagi strony logowania.

en: Customize your login page URL to make it harder for bots and attackers to find. This simple yet effective security feature reduces spam and brute-force attempts. You can also save or receive your custom login URL for easy access.
pl-PL: Dostosuj adres URL swojej strony logowania, aby utrudnić robotom i atakującym jej znalezienie. Ta prosta, ale skuteczna funkcja zabezpieczeń zmniejsza spam i próby ataków siłowych. Możesz również zapisać lub otrzymać swój niestandardowy adres URL logowania dla łatwego dostępu.

en: Customizer
pl-PL: Dostosowywacz

en: Day
pl-PL: Dzień

en: Days
pl-PL: Dni

en: Deactivate
pl-PL: Dezaktywuj

en: Deactivating %s...
pl-PL: Dezaktywowanie %s...

en: Debug mode is not enabled.
pl-PL: Tryb debugowania nie jest włączony.

en: Default
pl-PL: Domyślny

en: Default Settings Restored.
pl-PL: Przywrócono domyślne ustawienia.

en: Disable Logo:
pl-PL: Wyłącz logo:

en: Dismiss notification
pl-PL: Odrzuć powiadomienie

en: Documentation
pl-PL: Dokumentacja

en: Download Log File
pl-PL: Pobierz plik dziennika

en: ERROR: Please accept the privacy policy.
pl-PL: BŁĄD: Proszę zaakceptować politykę prywatności.

en: Email Address
pl-PL: Adres e-mail

en: Email Already Exist Message:
pl-PL: Komunikat, że adres e-mail już istnieje:

en: Empty Email Message:
pl-PL: Pusty komunikat o adresie e-mail:

en: Empty Password Message:
pl-PL: Pusty komunikat o haśle:

en: Empty Username Message:
pl-PL: Pusty komunikat o nazwie użytkownika:

en: Enable "Back to" Text:
pl-PL: Włącz tekst "Powrót do":

en: Enable Background Image?
pl-PL: Włączyć obraz tła?

en: Enable Background Video?
pl-PL: Włączyć wideo w tle?

en: Enable Copyright Note:
pl-PL: Włącz notę o prawach autorskich:

en: Enable Footer Text:
pl-PL: Włącz tekst stopki:

en: Enable Form Transparency:
pl-PL: Włącz przezroczystość formularza:

en: Enable PCI Compliance
pl-PL: Włącz zgodność z PCI

en: Enable Password Strength
pl-PL: Włącz siłę hasła

en: Enable Password Strength on
pl-PL: Włącz siłę hasła

en: Enable Random Background Images?
pl-PL: Włączyć losowe obrazy tła?

en: Enable to add %1$sCustom Password Fields%2$s to the Registration Form.
pl-PL: Włącz, aby dodać %1$sNiestandardowe pola hasła%2$s do formularza rejestracji.

en: Enable to add %1$sPCI Compliance%2$s to WordPress Login Forms.
pl-PL: Włącz, aby dodać %1$szgodność z PCI%2$s do formularzy logowania WordPress.

en: Enable to enforce password reset after certain duration.
pl-PL: Włącz wymuszenie resetowania hasła po określonym czasie.

en: Enable to keep the %1$sRemember Me%2$s option always checked on the Login Page.
pl-PL: Włącz, aby opcja %1$sZapamiętaj mnie%2$s była zawsze zaznaczona na stronie logowania.

en: Enable to remove %1$sLanguage Switcher Dropdown%2$s on Login Forms.
pl-PL: Włącz, aby usunąć %1$sRozwijane menu przełącznika języka%2$s w formularzach logowania.

en: Enable to remove all custom settings made %1$s by LoginPress upon uninstall.
pl-PL: Włącz, aby usunąć wszystkie niestandardowe ustawienia dokonane %1$s przez LoginPress podczas odinstalowywania.

en: Enable to remove all custom settings made %1$s by LoginPress-Pro upon uninstall.
pl-PL: Włącz, aby usunąć wszystkie niestandardowe ustawienia dokonane %1$s przez LoginPress-Pro podczas odinstalowywania.

en: Enable to reset customizer settings.%1$sNote: All your customization will be reverted back to the LoginPress default theme.%2$s
pl-PL: Włącz, aby zresetować ustawienia dostosowywania.%1$sUwaga: Wszystkie twoje dostosowania zostaną przywrócone do domyślnego motywu LoginPress.%2$s

en: Enable to show password strength meter.
pl-PL: Włącz, aby pokazać wskaźnik siły hasła.

en: Error Message:
pl-PL: Komunikat o błędzie:

en: Error Messages
pl-PL: Wiadomości o błędach

en: Error: %s
pl-PL: Błąd: %s

en: Everybody needs a control of their Login page. This will help you to track your login attempts by each user. You can limit the login attempts for each user. Brute force attacks are the most common way to gain access to your website. This add-on acts as a sheild to these hacking attacks and gives you control to set the time between each login attempts.
pl-PL: Każdy potrzebuje kontroli nad swoją stroną logowania. To pomoże Ci śledzić próby logowania każdego użytkownika. Możesz ograniczyć liczbę prób logowania dla każdego użytkownika. Ataki typu Brute force są najczęstszym sposobem na uzyskanie dostępu do Twojej strony internetowej. Ten dodatek działa jak tarcza przed tymi atakami hakerskimi i daje Ci kontrolę nad ustawieniem czasu między każdą próbą logowania.

en: Export
pl-PL: Eksportuj

en: Export LoginPress Settings.
pl-PL: Eksportuj ustawienia LoginPress.

en: Export Settings:
pl-PL: Ustawienia eksportu:

en: Extend LoginPress with these add-ons and supercharge your login pages.
pl-PL: Rozszerz LoginPress o te dodatki i przyspiesz swoje strony logowania.

en: Extend the functionality of LoginPress with these awesome Add-ons
pl-PL: Rozszerz funkcjonalność LoginPress za pomocą tych świetnych dodatków

en: FLAT 50% OFF
pl-PL: RABAT 50%

en: Footer Background Color:
pl-PL: Kolor tła stopki:

en: Footer Text Color:
pl-PL: Kolor tekstu stopki:

en: Footer Text Hover Color:
pl-PL: Kolor tekstu stopki przy najechaniu:

en: For assistance with the free plugin, visit the %1$s plugin support forums%2$s.
pl-PL: Aby uzyskać pomoc dotyczącą darmowego wtyczki, odwiedź %1$s fora wsparcia wtyczki%2$s.

en: For premium features, add-ons, or priority email support, %1$s upgrade to pro%2$s.
pl-PL: Aby uzyskać funkcje premium, dodatki lub priorytetowe wsparcie e-mail, %1$s przejdź na wersję pro%2$s.

en: For premium features, add-ons, or priority email support, submit your query through %1$sour support page%2$s!
pl-PL: Aby uzyskać funkcje premium, dodatki lub priorytetowe wsparcie e-mail, prześlij swoje zapytanie przez %1$s naszą stronę wsparcia%2$s!

en: Force Password Reset
pl-PL: Wymuś resetowanie hasła

en: Forget Form Background Color:
pl-PL: Kolor tła formularza zapomnienia:

en: Forget Form Background Image:
pl-PL: Obraz tła formularza zapomnienia:

en: Forget Password Message:
pl-PL: Komunikat o zapomnianym haśle:

en: Form Background Color:
pl-PL: Kolor tła formularza:

en: Form Background Image:
pl-PL: Obraz tła formularza:

en: Form Footer
pl-PL: Stopka formularza

en: Form Logo
pl-PL: Logo formularza

en: Form Minimum Height:
pl-PL: Minimalna wysokość formularza:

en: Form Padding:
pl-PL: Wypełnienie formularza:

en: Form Radius:
pl-PL: Promień formularza:

en: Form Shadow Opacity:
pl-PL: Przezroczystość cienia formularza:

en: Form Shadow:
pl-PL: Cień formularza:

en: Form Width:
pl-PL: Szerokość formularza:

en: Generate secure, unique login URLs for selected users without requiring passwords. This is ideal for quick access scenarios. You can manage, disable, or revoke access at any time, giving you full control over user authentication and security.
pl-PL: Generuj bezpieczne, unikalne adresy URL logowania dla wybranych użytkowników bez konieczności podawania haseł. To idealne rozwiązanie w scenariuszach szybkiego dostępu. Możesz zarządzać, dezaktywować lub cofnąć dostęp w dowolnym momencie, co daje Ci pełną kontrolę nad uwierzytelnianiem i bezpieczeństwem użytkowników.

en: Google Fonts
pl-PL: Czcionki Google

en: Hassle-free login experience for your BuddyBoss community.
pl-PL: Bezproblemowe logowanie do Twojej społeczności BuddyBoss.

en: Help
pl-PL: Pomoc

en: Help & Troubleshooting
pl-PL: Pomoc i rozwiązywanie problemów

en: Hide Login
pl-PL: Ukryj logowanie

en: Hide your login page
pl-PL: Ukryj swoją stronę logowania

en: Hint: The password should be at least %1$d characters long. %2$s %3$s %4$s
pl-PL: Wskazówka: Hasło powinno mieć co najmniej %1$d znaków. %2$s %3$s %4$s

en: How to Setup
pl-PL: Jak skonfigurować

en: I found a better plugin
pl-PL: Znalazłem lepszą wtyczkę

en: I no longer need the plugin
pl-PL: Nie potrzebuję już wtyczki

en: I only needed the plugin for a short period
pl-PL: Potrzebowałem wtyczki tylko na krótki okres

en: I've already left a review
pl-PL: Już zostawiłem recenzję

en: ID of the YouTube video
pl-PL: ID filmu YouTube

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
pl-PL: Jeśli masz chwilę, daj nam znać, dlaczego deaktywujesz:

en: If you've found a bug or have a feature request, let us know via our %1$sissue submission form%2$s!
pl-PL: Jeśli znalazłeś błąd lub masz prośbę o funkcję, daj nam znać za pośrednictwem %1$s formularza zgłaszania problemów%2$s!

en: Image
pl-PL: Obraz

en: Import
pl-PL: Importuj

en: Import / Export
pl-PL: Importuj / Eksportuj

en: Import Settings:
pl-PL: Importuj ustawienia:

en: Import/Export LoginPress Settings
pl-PL: Importuj/Exportuj ustawienia LoginPress

en: Import/Export your LoginPress Settings for/from other sites. This will export/import all the settings including Customizer settings as well.
pl-PL: Importuj/eksportuj ustawienia LoginPress z/do innych stron. To wyeksportuje/zaimportuje wszystkie ustawienia, w tym ustawienia dostosowywania.

en: Incorrect Password Message:
pl-PL: Nieprawidłowe hasło:

en: Incorrect Username Message:
pl-PL: Niepoprawna wiadomość o nazwie użytkownika:

en: Info:
pl-PL: Informacje:

en: Innovation
pl-PL: Innowacja

en: Input Field Background Color:
pl-PL: Kolor tła pola wejściowego:

en: Input Field Label Color:
pl-PL: Kolor etykiety pola wejściowego:

en: Input Field Label Font Size:
pl-PL: Rozmiar czcionki etykiety pola wejściowego:

en: Input Field Labels:
pl-PL: Etykiety pól wejściowych:

en: Input Field Text Color:
pl-PL: Kolor tekstu pola wejściowego:

en: Input Fields:
pl-PL: Pola wejściowe:

en: Input Text Field Margin:
pl-PL: Margines pola tekstowego:

en: Input Text Field Radius:
pl-PL: Promień pola tekstowego:

en: Input Text Field Shadow Opacity:
pl-PL: Przezroczystość cienia pola tekstowego:

en: Input Text Field Shadow:
pl-PL: Cień pola tekstowego:

en: Input Text Field Width:
pl-PL: Szerokość pola tekstowego:

en: Install
pl-PL: Zainstaluj

en: Integrations
pl-PL: Integracje

en: Invalid Email Message:
pl-PL: Nieprawidłowy komunikat o adresie e-mail:

en: Invalid file upload.
pl-PL: Nieprawidłowe przesyłanie pliku.

en: Invalid request.
pl-PL: Nieprawidłowe żądanie.

en: It's a temporary deactivation. I'm just debugging an issue.
pl-PL: To jest tymczasowa deaktywacja. Po prostu debuguję problem.

en: It's been %1$s%2$s%3$s since you last updated your password. Kindly update your password.
pl-PL: Minęło %1$s%2$s%3$s od ostatniej aktualizacji hasła. Proszę zaktualizować swoje hasło.

en: Kindly tell us the name of plugin
pl-PL: Proszę podać nazwę wtyczki

en: Kindly tell us the reason so we can improve.
pl-PL: Proszę, powiedz nam powód, abyśmy mogli poprawić.

en: Language Switcher
pl-PL: Przełącznik języka

en: Learn More
pl-PL: Dowiedz się więcej

en: Leave A Review?
pl-PL: Zostawić recenzję?

en: Left
pl-PL: Lewo

en: Let students log in easily and securely.
pl-PL: Pozwól studentom logować się łatwo i bezpiecznie.

en: Limit Login Attempts
pl-PL: Limit prób logowania

en: Limits for login attempts
pl-PL: Limity dla prób logowania

en: Loading
pl-PL: Ładowanie

en: Log in
pl-PL: Zaloguj się

en: Login Favicon:
pl-PL: Favicon logowania:

en: Login Form:
pl-PL: Formularz logowania:

en: Login Logout Menu
pl-PL: Menu logowania/wylogowania

en: Login Logout Menu Section
pl-PL: Sekcja menu logowania/wylogowania

en: Login Logout Menu is a handy plugin which allows you to add login, logout, register and profile menu items in your selected menu.
pl-PL: Menu logowania i wylogowania to przydatna wtyczka, która pozwala dodać elementy menu logowania, wylogowania, rejestracji i profilu w wybranym menu.

en: Login Order
pl-PL: Zamówienie logowania

en: Login Page Meta
pl-PL: Meta strona logowania

en: Login Page Settings
pl-PL: Ustawienia strony logowania

en: Login Page Title:
pl-PL: Tytuł strony logowania:

[ctx: Login Redirect Roles]
en: Name
pl-PL: Nazwa

en: Login Redirects
pl-PL: Przekierowania logowania

en: Login Widget
pl-PL: Widget logowania

en: Login page title that is shown on WordPress login page.
pl-PL: Tytuł strony logowania, który jest wyświetlany na stronie logowania WordPress.

en: Login with Email Message:
pl-PL: Zaloguj się za pomocą adresu e-mail:

en: LoginPress - Rebranding your boring WordPress Login pages
pl-PL: LoginPress - Rebranding twoich nudnych stron logowania WordPress

en: LoginPress Footer Text
pl-PL: Tekst stopki LoginPress

en: LoginPress Log File Downloaded Successfully!
pl-PL: Plik dziennika LoginPress został pomyślnie pobrany!

en: LoginPress Logo
pl-PL: Logo LoginPress

en: LoginPress Settings Exported Successfully!
pl-PL: Ustawienia LoginPress zostały pomyślnie wyeksportowane!

en: LoginPress Settings Imported Successfully.
pl-PL: Ustawienia LoginPress zostały pomyślnie zaimportowane.

en: LoginPress Video
pl-PL: Wideo LoginPress

en: LoginPress integrates with the most popular WordPress plugins to enhance your login experience. Our Social Login, CAPTCHA and Limit Login Attempts features among others are easily integrated into these platforms, helping you streamline user access and enhance security.
pl-PL: LoginPress integruje się z najpopularniejszymi wtyczkami WordPress, aby poprawić Twoje doświadczenie logowania. Nasze funkcje logowania społecznościowego, CAPTCHA i ograniczenia prób logowania są łatwo integrowane z tymi platformami, pomagając w usprawnieniu dostępu użytkowników i zwiększeniu bezpieczeństwa.

en: LoginPress is the best <code>wp-login</code> Login Page Customizer plugin by <a href="https://wpbrigade.com/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=plugins&utm_campaign=wpbrigade-home&utm_content=WPBrigade-text-link">WPBrigade</a> which allows you to completely change the layout of login, register and forgot password forms.
pl-PL: LoginPress to najlepsza wtyczka do dostosowywania strony logowania <code>wp-login</code> autorstwa <a href="https://wpbrigade.com/?utm_source=loginpress-lite&utm_medium=plugins&utm_campaign=wpbrigade-home&utm_content=WPBrigade-text-link">WPBrigade</a>, która pozwala całkowicie zmienić układ formularzy logowania, rejestracji i zapomnianego hasła.

en: LoginPress link hover color:
pl-PL: Kolor linku LoginPress podczas najechania:

en: Logo Height:
pl-PL: Wysokość logo:

en: Logo Hover Title:
pl-PL: Tytuł po najechaniu na logo:

en: Logo Image:
pl-PL: Obraz logo:

en: Logo Title:
pl-PL: Tytuł logo:

en: Logo URL:
pl-PL: URL logo:

en: Logo Width:
pl-PL: Szerokość logo:

en: Logout Message:
pl-PL: Wiadomość o wylogowaniu:

en: Lost Password Text:
pl-PL: Tekst dotyczący zapomnianego hasła:

en: Lost Password URL
pl-PL: URL do zresetowania hasła

en: Lost Your Password Text
pl-PL: Tekst o utracie hasła

en: Lost your password?
pl-PL: Zapomniałeś hasła?

en: Love Position:
pl-PL: Pozycja miłości:

en: Margin
pl-PL: Zewnętrzny margines

en: Maybe Later
pl-PL: Może później

en: Medium
pl-PL: Średni

en: Message Field Background Color:
pl-PL: Kolor tła pola wiadomości:

en: Message Field Border: ( Example: 1px solid #00a0d2; )
pl-PL: Obramowanie pola wiadomości: ( Przykład: 1px solid #00a0d2; )

en: Minimum Password Strength
pl-PL: Minimalna siła hasła

en: Mobile Background Image:
pl-PL: Obraz tła na urządzenia mobilne:

en: Month
pl-PL: Miesiąc

en: Months
pl-PL: Miesiące

en: Muted Video?
pl-PL: Wyciszone wideo?

en: Never show again
pl-PL: Nie pokazuj ponownie

en: No More Manual Login
pl-PL: Koniec z ręcznym logowaniem

en: No cheating, huh!
pl-PL: Bez oszustw, co!

en: Object Position:
pl-PL: Pozycja obiektu:

en: Only Email Address
pl-PL: Tylko adres e-mail

en: Only Username
pl-PL: Tylko nazwa użytkownika

en: Option Name (must start with wpb_):
pl-PL: Nazwa opcji (musi zaczynać się od wpb_):

en: Option not set. Name must start with wpb_.
pl-PL: Opcja nie została ustawiona. Nazwa musi zaczynać się od wpb_.

en: Other
pl-PL: Inne

en: Padding
pl-PL: Wewnętrzny margines

en: Password
pl-PL: Hasło

en: Password Eye Icon & checkbox color:
pl-PL: Kolor ikony oka hasła i pola wyboru:

en: Password Label:
pl-PL: Etykieta hasła:

en: Password Reset Duration
pl-PL: Czas trwania resetowania hasła

en: Password Reset For
pl-PL: Resetowanie hasła dla

en: Password Reset Form
pl-PL: Formularz resetowania hasła

en: Password Strength Meter
pl-PL: Wskaźnik siły hasła

en: Password Strength Options
pl-PL: Opcje siły hasła

en: Password must be at least %d characters long.
pl-PL: Hasło musi mieć co najmniej %d znaków.

en: Password must contain at least one both upper and lower case letters.
pl-PL: Hasło musi zawierać co najmniej jedną dużą i jedną małą literę.

en: Password must contain at least one integer number.
pl-PL: Hasło musi zawierać co najmniej jedną liczbę całkowitą.

en: Password must contain at least one special character.
pl-PL: Hasło musi zawierać co najmniej jeden znak specjalny.

en: Passwords Don't match:
pl-PL: Hasła nie pasują do siebie:

en: Photographers
pl-PL: Fotografowie

en: Please activate your license key.
pl-PL: Proszę aktywować swój klucz licencyjny.

en: Please enable Captcha first.
pl-PL: Proszę najpierw włączyć Captcha.

en: Please enter a valid email address.
pl-PL: Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: Please enter your username or email address. You will receive an email message with instructions on how to reset your password.
pl-PL: Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz wiadomość e-mail z instrukcjami, jak zresetować hasło.

en: Plugin Actions
pl-PL: Akcje wtyczki

en: Powered by:
pl-PL: Zasilane przez:

en: Protect your site by limiting the number of login attempts per user. This helps prevent brute-force attacks and unauthorized access. You can configure lockout duration and attempt limits to strengthen your site’s overall security.
pl-PL: Chroń swoją stronę, ograniczając liczbę prób logowania na użytkownika. To pomaga zapobiegać atakom siłowym i nieautoryzowanemu dostępowi. Możesz skonfigurować czas blokady i limity prób, aby wzmocnić ogólne bezpieczeństwo swojej strony.

en: Quick feedback about %s
pl-PL: Szybka informacja zwrotna o %s

en: Quick, secure logins for your WooCommerce store.
pl-PL: Szybkie, bezpieczne logowanie do Twojego sklepu WooCommerce.

en: Radius:
pl-PL: Promień:

en: Random Background Images
pl-PL: Losowe obrazy tła

en: Rate
pl-PL: Oceń

en: Redirect users based on their roles after login or logout. This helps guide admins, editors, subscribers, or customers to the most relevant pages. Easily manage rules through a simple interface to create a more personalized user experience.
pl-PL: Przekierowuj użytkowników w zależności od ich ról po logowaniu lub wylogowaniu. To pomaga skierować administratorów, redaktorów, subskrybentów lub klientów do najbardziej odpowiednich stron. Łatwo zarządzaj zasadami poprzez prosty interfejs, aby stworzyć bardziej spersonalizowane doświadczenie użytkownika.

en: Redirect users based on their roles and specific usernames. This is helpful, If you have an editor and want to redirect him to his editor stats page. Restrict your subscribers, guests or even customers to certain pages instead of wp-admin. This add-on has a cool UX/UI to manage all the login redirects you have created on your site.
pl-PL: Przekierowuj użytkowników w zależności od ich ról i konkretnych nazw użytkowników. Jest to pomocne, jeśli masz edytora i chcesz przekierować go na stronę statystyk edytora. Ogranicz swoich subskrybentów, gości lub nawet klientów do określonych stron zamiast wp-admin. Ten dodatek ma świetny interfejs UX/UI do zarządzania wszystkimi przekierowaniami logowania, które utworzyłeś na swojej stronie.

en: Register Form
pl-PL: Formularz rejestracji

en: Registration from this domain is not allowed.
pl-PL: Rejestracja z tej domeny jest zabroniona.

en: Remember Me Font Size:
pl-PL: Rozmiar czcionki „Zapamiętaj mnie”:

en: Remember me Label Color:
pl-PL: Kolor etykiety „Zapamiętaj mnie”:

en: Remove
pl-PL: Usuń

en: Remove Settings On Uninstall
pl-PL: Usuń ustawienia przy odinstalowywaniu

en: Remove Settings On Uninstall For Pro
pl-PL: Usuń ustawienia przy odinstalowywaniu dla Pro

en: Require numbers.
pl-PL: Wymagane są liczby.

en: Require special characters like ! " ? $ % ^ & *
pl-PL: Wymagaj znaków specjalnych, takich jak ! " ? $ % ^ & *

en: Require upper and lower case letters.
pl-PL: Wymagaj użycia dużych i małych liter.

en: Reset customizer settings
pl-PL: Resetuj ustawienia dostosowywania

en: Right
pl-PL: Prawo

en: Secure digital purchases with login enhancements.
pl-PL: Bezpieczne zakupy cyfrowe z ulepszonym logowaniem.

en: Select File
pl-PL: Wybierz plik

en: Select Image
pl-PL: Wybierz obraz

en: Select Position:
pl-PL: Wybierz pozycję:

en: Select Text Decoration:
pl-PL: Wybierz dekorację tekstu:

en: Select Video
pl-PL: Wybierz wideo

en: Select a file and click on Import to start processing.
pl-PL: Wybierz plik i kliknij Importuj, aby rozpocząć przetwarzanie.

en: Session Expire
pl-PL: Wygasanie sesji

en: Set DB Option
pl-PL: Ustaw opcję DB

en: Set the color for the password visibility icon and "Remember Me” checkbox.
pl-PL: Ustaw kolor dla ikony widoczności hasła i pola wyboru "Zapamiętaj mnie”.

en: Set the duration in days after which the user will be forced to change password again. e.g 10.
pl-PL: Ustaw czas trwania w dniach, po którym użytkownik będzie zmuszony ponownie zmienić hasło. np. 10.

en: Set the margin values.
pl-PL: Ustaw wartości zewnętrznych marginesów.

en: Set the minimum password length. e.g: 8
pl-PL: Ustaw minimalną długość hasła. np: 8

en: Set the padding values.
pl-PL: Ustaw wartości wewnętrznych marginesów.

en: Set the session expiration time in minutes. e.g: 10
pl-PL: Ustaw czas wygaśnięcia sesji w minutach. np: 10

en: Settings
pl-PL: Ustawienia

en: Shadow Opacity:
pl-PL: Przezroczystość Cienia:

en: Shadow:
pl-PL: Cień:

en: Shopping
pl-PL: Zakupy

en: Show some Love - text color:
pl-PL: Kolor tekstu - pokaż trochę miłości:

en: Show some Love. Please help others learn about this free plugin by placing small link in footer. Thank you very much!
pl-PL: Pokaż trochę miłości. Proszę pomóż innym dowiedzieć się o tej darmowej wtyczce, umieszczając mały link w stopce. Dziękujemy bardzo!

en: Simplify learning access with our login tools.
pl-PL: Uprość dostęp do nauki za pomocą naszych narzędzi logowania.

en: Skip This Step
pl-PL: Pomiń ten krok

en: Social Login
pl-PL: Logowanie przez media społecznościowe

en: Social login from LoginPress is an add-on which provides facility your users to login and Register via Facebook, Google and Twitter. This add-on will eliminate the Spam and Bot registrations. This add-on will help your users to hassle free registrations/logins on your site.
pl-PL: Logowanie społecznościowe w LoginPress to dodatek, który umożliwia Twoim użytkownikom logowanie i rejestrację za pośrednictwem Facebooka, Google i Twittera. Ten dodatek wyeliminuje rejestracje spamowe i botów. Ten dodatek pomoże Twoim użytkownikom w łatwej rejestracji/logowaniu na Twojej stronie.

en: Something went wrong in loading the Add-Ons, Try again later!
pl-PL: Coś poszło nie tak podczas ładowania dodatków, spróbuj ponownie później!

en: Sorry, you are not allowed to edit this item.
pl-PL: Przykro mi, nie masz uprawnień do edytowania tego elementu.

en: Space Bottom:
pl-PL: Przestrzeń dolna:

en: Successfully set the option.
pl-PL: Opcja została pomyślnie ustawiona.

en: Support
pl-PL: Wsparcie

en: Sure! I'd love to!
pl-PL: Pewnie! Chętnie!

en: Text Font Size:
pl-PL: Rozmiar czcionki tekstu:

en: Text Size:
pl-PL: Rozmiar Tekstu:

en: The LoginPress CAPTCHA feature lets you easily integrate different types of CAPTCHA services into your login and registration forms. CAPTCHA types offered include Google reCAPTCHA, hCAPTCHA, and other widely used CAPTCHA services. This feature helps prevent spam, bot attacks, and authorized access, ensuring a more secure user experience.
pl-PL: Funkcja CAPTCHA w LoginPress umożliwia łatwą integrację różnych typów usług CAPTCHA w formularzach logowania i rejestracji. Oferowane typy CAPTCHA to Google reCAPTCHA, hCAPTCHA oraz inne powszechnie używane usługi CAPTCHA. Ta funkcja pomaga zapobiegać spamowi, atakom botów i nieautoryzowanemu dostępowi, zapewniając bardziej bezpieczne doświadczenie użytkownika.

en: The plugin broke my site
pl-PL: Wtyczka zepsuła moją stronę

en: The plugin suddenly stopped working
pl-PL: Wtyczka nagle przestała działać

en: The server response is empty
pl-PL: Odpowiedź serwera jest pusta

en: The server response was invalid (code %s)
pl-PL: Odpowiedź serwera była nieprawidłowa (kod %s)

en: Themes
pl-PL: Motywy

en: Third Party login access
pl-PL: Dostęp do logowania przez strony trzecie

en: This LoginPress add-on lets you (Adminstrator) generates a unique URL for your certain users who you don't want to provide a password to login into your site. This Pro add-on gives you a list of all the users who you have given auto generated login links. You can disable someones access and delete certain users.
pl-PL: Ten dodatek LoginPress pozwala Ci (Administratorze) generować unikalny URL dla niektórych użytkowników, którym nie chcesz udostępniać hasła do logowania na Twojej stronie. Ten profesjonalny dodatek daje Ci listę wszystkich użytkowników, którym podałeś automatycznie generowane linki do logowania. Możesz dezaktywować dostęp niektórych osób i usuwać określonych użytkowników.

en: This LoginPress add-on lets you change the login page URL to anything you want. It will give a hard time to spammers who keep hitting to your login page. This is helpful for Brute force attacks. One caution to use this add-on is you need to remember the custom login url after you change it. We have an option to email your custom login url so you remember it.
pl-PL: Ten dodatek LoginPress pozwala zmienić adres URL strony logowania na dowolny, który chcesz. Utrudni to życie spamerom, którzy nieustannie atakują Twoją stronę logowania. Jest to pomocne w przypadku ataków typu Brute force. Jedna uwaga dotycząca korzystania z tego dodatku: musisz pamiętać o niestandardowym adresie URL logowania po jego zmianie. Mamy opcję przesłania e-mailem niestandardowego adresu URL logowania, abyś mógł go zapamiętać.

en: This page shows sensitive data (keys, paths, user info). Do not share screenshots or leave unattended.
pl-PL: Ta strona wyświetla wrażliwe dane (klucze, ścieżki, informacje o użytkownikach). Nie udostępniaj zrzutów ekranu ani nie zostawiaj bez nadzoru.

en: This section helps you to easily Customize the login form elements whether they are form labels, fields or backgrounds.
pl-PL: Ta sekcja pomaga Ci w łatwej personalizacji elementów formularza, niezależnie od tego, czy są to etykiety formularza, pola, czy tła.

en: This section helps you to easily Customize the login form input field elements.
pl-PL: Ta sekcja pomaga Ci w łatwej personalizacji elementów pól wejściowych formularza logowania.

en: This section helps you to easily Customize the login form input field labels.
pl-PL: Ta sekcja pomaga Ci w łatwej personalizacji etykiet pól formularza logowania.

en: To Enable password strength setting on password field.
pl-PL: Aby włączyć ustawienie siły hasła w polu hasła.

en: Top
pl-PL: Góra

en: UPGRADE NOW
pl-PL: ZAAKTUALIZUJ TERAZ

en: Uninstall
pl-PL: Odinstaluj

en: Unit
pl-PL: Jednostka

en: Unlock Premium Feature
pl-PL: Odblokuj funkcję Premium

en: Update now
pl-PL: Zaktualizuj teraz

en: Updates, Announcement, Marketing. No Spam, I promise.
pl-PL: Aktualizacje, ogłoszenia, marketing. Bez spamu, obiecuję.

en: Upgrade
pl-PL: Zaktualizuj

en: Upgrade LoginPress Addons!
pl-PL: Zaktualizuj dodatki LoginPress!

en: Upgrade Now
pl-PL: Uaktualnij teraz

en: Upgrade to Pro
pl-PL: Uaktualnij do Pro

en: Upgrade to Pro%1$s for More Features%2$s
pl-PL: Przejdź na Pro%1$s, aby uzyskać więcej funkcji%2$s

en: Upgrade%1$s to Pro%2$s
pl-PL: Zaktualizuj%1$s do Pro%2$s

en: Use WordPress default lost password URL instead of WooCommerce custom lost password URL.
pl-PL: Użyj domyślnego URL do zresetowania hasła WordPress zamiast niestandardowego URL WooCommerce.

en: Username
pl-PL: Nazwa użytkownika

en: Username Already Exist Message:
pl-PL: Komunikat, że nazwa użytkownika już istnieje:

en: Username Label:
pl-PL: Etykieta nazwy użytkownika:

en: Username or Email Address
pl-PL: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Validating the license key is mandatory to use automatic updates and receive plugin support.
pl-PL: Weryfikacja klucza licencyjnego jest obowiązkowa, aby korzystać z automatycznych aktualizacji i otrzymywać wsparcie dla wtyczek.

en: Video Size:
pl-PL: Rozmiar wideo:

en: Video: %s
pl-PL: Wideo: %s

en: Vote!
pl-PL: Głosuj!

en: We hope you've enjoyed using LoginPress! Would you consider leaving us a review on WordPress.org?
pl-PL: Mamy nadzieję, że korzystanie z LoginPress sprawiło Ci przyjemność! Czy rozważyłbyś zostawienie nam recenzji na WordPress.org?

en: Wedding
pl-PL: Ślub

en: Wedding #2
pl-PL: Ślub #2

en: Welcome Message on Login Page:
pl-PL: Wiadomość powitalna na stronie logowania:

en: Welcome Message on Lost Password:
pl-PL: Wiadomość powitalna przy utracie hasła:

en: Welcome Message on Registration:
pl-PL: Wiadomość powitalna przy rejestracji:

en: Welcome Messages
pl-PL: Wiadomości powitalne

en: Welcome to LoginPress
pl-PL: Witamy w LoginPress

en: What permissions are being granted?
pl-PL: Jakie uprawnienia są przyznawane?

en: What's the plugin's name?
pl-PL: Jak nazywa się wtyczka?

en: WooCommerce Reset Form
pl-PL: Formularz resetowania WooCommerce

en: Would you like to share what's other reason?
pl-PL: Czy chciałbyś podzielić się innym powodem?

en: Writers
pl-PL: Pisarze

[ctx: Wrong YouTube Video ID (Customizer)]
en: Wrong YouTube Video ID
pl-PL: Nieprawidłowe ID wideo YouTube

en: Year
pl-PL: Rok

en: Years
pl-PL: Lata

en: You do not have permission to access this page.
pl-PL: Nie masz uprawnień do dostępu do tej strony.

en: You have a lifetime license, it will never expire.
pl-PL: Masz dożywotnią licencję, która nigdy nie wygaśnie.

en: You have already set your own password, use the password you have already set to login.
pl-PL: Już ustawiłeś swoje hasło, użyj hasła, które już ustawiłeś, aby się zalogować.

en: You need to activate your license to download the following add-ons.
pl-PL: Musisz aktywować swoją licencję, aby pobrać następujące dodatki.

en: You need to upgrade to LoginPress Pro to access these add-ons.
pl-PL: Musisz zaktualizować do LoginPress Pro, aby uzyskać dostęp do tych dodatków.

en: You're using LoginPress Free. To unlock more features consider
pl-PL: Używasz LoginPress Free. Aby odblokować więcej funkcji, rozważ

en: YouTube video ID is correct though the Live Preview is not supported. The video on the %1$slogin page%2$s can be checked, once it is published.
pl-PL: ID filmu YouTube jest poprawne, chociaż podgląd na żywo nie jest obsługiwany. Film na stronie %1$slogowania%2$s można sprawdzić, gdy zostanie opublikowany.

en: Your (%2$s) license key is valid until %1$s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny (%2$s) jest ważny do %1$s.

en: Your License Key isn't valid
pl-PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy

en: Your Profile Overview
pl-PL: Podsumowanie profilu

en: Your Site URL, WordPress & PHP version, plugins & themes. This data lets us make sure this plugin always stays compatible with the most popular plugins and themes.
pl-PL: Twój adres URL witryny, wersja WordPressa i PHP, wtyczki i motywy. Te dane pozwalają nam upewnić się, że ta wtyczka zawsze pozostaje zgodna z najpopularniejszymi wtyczkami i motywami.

en: Your Website Overview
pl-PL: Przegląd Twojej strony internetowej

en: Your license key has been expired on %1$s.
pl-PL: Twój klucz licencyjny wygasł %1$s.

en: Your name and email address.
pl-PL: Twoje imię i adres e-mail.

en: Your password has been reset.
pl-PL: Twoje hasło zostało zresetowane.

en: [ @,#,$,% etc ] At least one special character.
pl-PL: [ @,#,$,% itd ] Co najmniej jeden znak specjalny.

en: [0-9] At least one integer number.
pl-PL: [0-9] Co najmniej jedna liczba całkowita.

en: [a-z | A-Z] At least one lower & upper case character.
pl-PL: [a-z | A-Z] Co najmniej jeden mały i wielki znak.

en: and LoginPress page
pl-PL: i strona LoginPress

en: to LoginPress Pro 3.0
pl-PL: do LoginPress Pro 3.0

en: upgrading to LoginPress Pro
pl-PL: aktualizację do LoginPress Pro

en: © %1$s %2$s, All Rights Reserved.
pl-PL: © %1$s %2$s, Wszelkie prawa zastrzeżone.
