Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (298 entries)

en: "Restore" functionality is available in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br /> If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using "Import from file".
uk_UA: Функція «Відновлення» доступна в нашому розширенні <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br /> Якщо ви бажаєте виконати відновлення вручну, завантажте резервну копію та скористайтеся функцією «Імпорт із файлу».

en: "Restore" functionality is available in our Unlimited Extension (%s). If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using the import endpoint.
uk_UA: Функція "Відновити" доступна в нашому розширенні Unlimited Extension (%s). Якщо ви бажаєте скористатися ручним способом, ви все одно можете відновити дані, завантаживши резервну копію та скориставшись точкою кінцевого імпорту.

en: %s ago
uk_UA: %s тому

en: %s is out of date. Please update this extension before using it.
uk_UA: %s застаріло. Перед використанням оновлюйте це розширення.

en: (click to expand)
uk_UA: (натисніть для розширення)

en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>Download %3$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
uk_UA: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
                                <span>Завантажити %3$s</span>
    			    <em>Розмір: %4$s</em>
                                </a>

en: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>Download %2$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
uk_UA: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
                                <span>Завантажити %2$s</span>
    							<em>Розмір: %4$s</em>
                                </a>

en: <h3>Could not export site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося експортувати сайт</h3>
    <p>Будь ласка, переконайтеся, що каталог <strong>%s</strong> має дозволи на читання/запис.</p>
    <p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a></p>

en: <h3>Could not import site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося імпортувати сайт</h3>
    <p>Будь ласка, переконайтеся, що каталог <strong>%s</strong> має дозволи на читання/запис.</p>
    <p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a></p>

en: <h3>Could not restore site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
uk_UA: <h3>Не вдалося відновити сайт</h3>
    <p>Будь ласка, переконайтеся, що каталог <strong>%s</strong> має дозволи на читання/запис.</p>
    <p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a></p>

en: <strong>%1$s</strong> is out of date. You must <a href="%2$s">update this extension</a> before using it.<br />
uk_UA: <strong>%1$s</strong> застаріло. Перед використанням необхідно <a href="%2$s">оновити цей модуль</a>.<br />

en: A PHP extension blocked this file upload. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Завантаження цього файлу заблокувало розширення PHP. Процес не може бути продовжено.
                                <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: A password is required
uk_UA: Потрібно ввести пароль

en: Activating mu-plugins...
uk_UA: Активую mu-плагіни…

en: Add
uk_UA: Додати

en: Advanced options
uk_UA: Розширені опції

en: All-in-One WP Migration Command
uk_UA: Команда All-in-One WP Migration

en: All-in-One WP Migration makes moving your entire WordPress site simple. Export or import your database, media, plugins, and themes with just a few clicks.
uk_UA: All-in-One WP Migration спрощує перенесення всього вашого сайту WordPress. Експортуйте або імпортуйте базу даних, медіафайли, плагіни та теми всього за кілька кліків.

en: An error occurred while submitting your request: %s
uk_UA: Під час надсилання запиту сталася помилка: %s

en: An unknown error (code: %s) occurred during the file upload. The process cannot continue.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Під час завантаження файлу сталася невідома помилка (код: %s). Процес не може бути продовжено.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Archiving %1$d content files...<br />%2$d%% complete
uk_UA: Архівування %1$d файлів...<br />%2$d%% завершено

en: Archiving %1$d media files...<br />%2$d%% complete
uk_UA: Архівування %1$d медіафайлів...<br />%2$d%% завершено

en: Archiving %1$d plugin files...<br />%2$d%% complete
uk_UA: Архівування %1$d файлів плагінів...<br />%2$d%% завершено

en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
uk_UA: Архівування %1$d файлів теми...<br />Завершено %2$d%%

en: Archiving configuration...
uk_UA: Архівування налаштувань...

en: Archiving database...<br />%d%% complete
uk_UA: Архівування бази даних… <br />%d%%завершено

en: Are you sure you want to delete this backup?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю резервну копію?

en: Are you sure you want to stop the export?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете зупинити експорт?

en: Are you sure you want to stop the import?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете зупинити імпорт?

en: Backup Scheduler
uk_UA: Планувальник резервного копіювання

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
uk_UA: Резервна копія зашифрована. Введіть пароль для розшифрування:

en: Backup not found.
uk_UA: Резервну копію не знайдено.

en: Backup restore requires the Unlimited Extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
uk_UA: Для відновлення резервної копії необхідне розширення «Unlimited». <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Отримати його можна тут</a>

en: Backup scheduler
uk_UA: Планувальник резервного копіювання

en: Backups
uk_UA: Резервні копії

en: Backups are stored outside the web root on this host and cannot be downloaded via URL.
uk_UA: Резервні копії зберігаються поза кореневим каталогом веб-сайту на цьому хості, і їх неможливо завантажити за URL-адресою.

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
uk_UA: Скористайтеся надійністю Google Drive. Налаштуйте резервне копіювання так, щоб файли зберігалися безпосередньо у вашому обліковому записі Google Drive. Це просто, безпечно та інтегровано в платформу, якою ви вже користуєтеся.

en: Blogs prepared.
uk_UA: Блоги готові.

en: Calculating archive checksum...
uk_UA: Розрахунок контрольної суми архіву...

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Check for updates
uk_UA: Перевірити оновлення

en: Checking for compatibility...
uk_UA: Перевірка сумісності...

en: Click to label this backup
uk_UA: Натисніть, щоб позначити цю резервну копію

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Compressed backup detected. Compression will be handled automatically.
uk_UA: Виявлено стиснену резервну копію. Стиснення буде виконано автоматично.

en: Configuration archived.
uk_UA: Конфігурацію заархівовано.

en: Configuration prepared.
uk_UA: Конфігурація готова.

en: Contact Support
uk_UA: Зв'язатися з тех. підтримкою

en: Content files gathered.
uk_UA: Файли вмісту зібрано.

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Could not authenticate the secret key. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося перевірити автентичність секретного ключа. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not check the decryption password. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося перевірити пароль для розшифрування. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not confirm the import. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося підтвердити імпорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not create <strong>%s</strong> file. Please ensure the parent folder has read/write permissions.
uk_UA: Не вдалося створити файл <strong>%s</strong>. Переконайтеся, що для батьківської папки встановлено права на читання та запис.

en: Could not create <strong>%s</strong> folder. Please ensure the parent folder has read/write/execute permissions (0777).
uk_UA: Не вдалося створити папку <strong>%s</strong>. Переконайтеся, що батьківська папка має права на читання, запис та виконання (0777).

en: Could not decrypt data. The process cannot continue.
uk_UA: Не вдалося зашифрувати дані. Процес не може продовжуватися.

en: Could not download backup
uk_UA: Не вдалося завантажити резервну копію

en: Could not encrypt data. The process cannot continue.
uk_UA: Не вдалося зашифрувати дані. Процес не може продовжуватися.

en: Could not generate random bytes. The process cannot continue.
uk_UA: Не вдалося згенерувати випадкові байти. Процес не може продовжуватися.

en: Could not get current pointer position of %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося отримати поточне положення курсора в %s. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not import a WordPress Network into a single WordPress site. The process cannot continue. Please check your import settings.
uk_UA: Не вдалося імпортувати мережу WordPress в окремий сайт WordPress. Процес не може бути продовжено. Перевірте налаштування імпорту.

en: Could not list the backup content. Please ensure the backup file is accessible and not corrupted.
uk_UA: Не вдалося відобразити вміст резервної копії. Переконайтеся, що файл резервної копії доступний і не пошкоджений.

en: Could not locate the archive path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося знайти шлях до архіву. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not locate the storage path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося знайти шлях до сховища. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not obtain cipher length. The process cannot continue.
uk_UA: Не вдалося отримати довжину шифру. Процес не може продовжитися.

en: Could not open %1$s with mode %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося відкрити файл %1$s у режимі %2$s. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not prepare blogs for import. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося підготувати блоги до імпорту. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not read backup content
uk_UA: Не вдалося прочитати вміст резервної копії

en: Could not read file: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося прочитати файл: %s. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not run the export. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося виконати експорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not save the uploaded file. Please check file permissions and try again.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося зберегти завантажений файл. Перевірте права доступу до файлу та спробуйте ще раз.
                                <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not seek to offset %1$d on %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося компенсувати %1$d у %2$s. Процес не може продовжуватися. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not start the export. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося розпочати експорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not start the import. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося розпочати імпорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not stop the export. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося зупинити експорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not stop the import. Please refresh and try again.
uk_UA: Не вдалося зупинити імпорт. Оновіть сторінку та спробуйте ще раз.

en: Could not upload the file because %s. The process cannot continue.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося завантажити файл через %s. Процес не може бути продовжено.
                                        <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вдалося записати в файл: %s. Процес не може продовжуватися. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Create backup
uk_UA: Створити бекап

en: Creating export file...
uk_UA: Створення файлу для експорту...

en: Database Options
uk_UA: Параметри бази даних

en: Database archived.
uk_UA: База даних заархівувана.

en: Database exported.
uk_UA: База даних експортована.

en: Database restored.
uk_UA: База даних відновлена.

en: Database tables gathered.
uk_UA: Таблиці бази даних зібрано.

en: Database unpacked.
uk_UA: База даних розпакована.

en: Date
uk_UA: Дата

en: Decryption password validated.
uk_UA: Пароль для розшифрування підтверджено.

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Describe your issue or feedback...
uk_UA: Опишіть вашу проблему або залиште відгук...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain
uk_UA: Не <strong>замінюйте</strong> домен електронної пошти

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download a file from encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: На цьому сервері не підтримується завантаження файлів із зашифрованої резервної копії. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
uk_UA: Завантаження неможливе, оскільки каталог резервних копій недоступний.

en: Drag & Drop a backup to import it
uk_UA: Перетягніть файл бекапа щоб імпортувати його

en: Dropbox Storage
uk_UA: Сховище Dropbox

en: Email address
uk_UA: Email-адреса

en: Enable this feature
uk_UA: Увімкнути цю функцію

en: Encrypt this backup with a password
uk_UA: Зашифруйте цю резервну копію паролем

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
uk_UA: Насолоджуйтесь гнучкістю FTP-сховища. Спрямовуйте заплановані резервні копії на власний FTP-сервер. Ви матимете повний контроль над своїми даними, що забезпечить вам універсальне та конфіденційне рішення для зберігання.

en: Enter a password
uk_UA: Введіть пароль

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error: %s
uk_UA: Помилка: %s

en: Exclude database
uk_UA: Виключити базу даних

en: Exclude media library
uk_UA: Виключити медіабібліотеку

en: Exclude must-use plugins
uk_UA: Виключити обов'язкові плагіни

en: Exclude plugins
uk_UA: Виключити плагіни

en: Exclude post revisions
uk_UA: Виключити редагування публікацій

en: Exclude spam comments
uk_UA: Виключити коментарі зі спамом

en: Exclude themes
uk_UA: Виключити теми

en: Experience Full Functionality with Premium!
uk_UA: Скористайтеся всіма можливостями з Premium!

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Site
uk_UA: Експортувати сайт

en: Export Site To
uk_UA: Експортувати сайт до

en: Export failed
uk_UA: Експорт не вдалося виконати

en: Export failed (database error). Code: %1$s. Message: %2$s
uk_UA: Експорт не вдався (помилка бази даних). Код: %1$s. Повідомлення: %2$s

en: Export failed: %s
uk_UA: Помилка під час експорту: %s

en: Export file created.
uk_UA: Файл для експорту створено.

en: Exporting database...<br />%1$d%% complete<br />%2$s records saved
uk_UA: Експорт бази даних...<br />Завершено %1$d%%<br />Збережено %2$s записів

en: FTP Storage
uk_UA: Сховище FTP

en: File
uk_UA: Файл

en: File Options
uk_UA: Параметри файлу

en: Finish
uk_UA: Закінчено

en: Gathering WordPress files...
uk_UA: Збираються файли WordPress...

en: Gathering content files...
uk_UA: Збираються файли вмісту...

en: Gathering database tables...
uk_UA: Збираються таблиці бази даних...

en: Gathering media files...
uk_UA: Збираються медіафайли...

en: Gathering plugin files...
uk_UA: Збираються файли плагінів...

en: Gathering theme files...
uk_UA: Збираються файли теми...

en: Get multisite
uk_UA: Отримати мультисайт

en: Google Drive Storage
uk_UA: Сховище Google Диска

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
uk_UA: Використовуйте можливості OneDrive для створення резервних копій. Налаштуйте регулярне створення резервних копій, які будуть зберігатися безпосередньо у вашому OneDrive. Ця послуга є безпечною, інтегрованою з вашим обліковим записом Microsoft і забезпечує постійний доступ до ваших даних.

en: Hints
uk_UA: Поради

en: I agree to let All-in-One WP Migration use my <strong>email</strong> to respond to my request.
uk_UA: Я даю згоду на те, щоб All-in-One WP Migration використовував мою <strong>електронну адресу</strong> для відповіді на мій запит.

en: I have an idea
uk_UA: У мене є ідея

en: I have enough disk space
uk_UA: Я маю достатньо місця на диску

en: I need help
uk_UA: Мені потрібна допомога

en: If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on <a href="%s" target="_blank">raising your upload limit</a>.
uk_UA: Якщо ви віддаєте перевагу ручному налаштуванню, скористайтеся нашою покроковою інструкцією щодо <a href="%s" target="_blank">збільшення ліміту завантаження</a>.

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import From
uk_UA: Імпортувати з

en: Import Site
uk_UA: Імпортувати сайт

en: Import failed
uk_UA: Помилка імпорту

en: Import failed (database error). Code: %1$s. %2$s
uk_UA: Імпорт не вдався (помилка бази даних). Код: %1$s. %2$s

en: Import failed. Code: %1$s. %2$s
uk_UA: Імпорт не вдався. Код: %1$s. %2$s

en: Import failed: %s
uk_UA: Помилка імпорту: %s

en: Import is not waiting for confirmation.
uk_UA: Імпорт не очікує підтвердження.

en: Import job not found.
uk_UA: Завдання імпорту не знайдено.

en: Importing a compressed backup is not supported on this server.
    							Please ensure <strong>%s</strong> extension is enabled. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: На цьому сервері не підтримується імпорт стисненої резервної копії.
                                Переконайтеся, що розширення <strong>%s</strong> увімкнено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/compressed-backups/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Імпорт зашифрованої резервної копії не підтримується на цьому сервері. Процес не може продовжитися. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/
uk_UA: Імпорт зашифрованої резервної копії на цьому сервері не підтримується. Процес не може бути продовжено. Технічні деталі: https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/

en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br />
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
uk_UA: Імпорт цього файлу призведе до заміни лише відповідного вмісту. Решта елементів залишиться без змін.
                        Потрібно спочатку виконати повне скидання налаштувань? Спробуйте функцію «Reset Hub» у нашому <a href="%s" target="_blank">Розширенні Unlimited</a>.<br />
                        Переконайтеся, що у вас є актуальна резервна копія. Продовжити?

en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our Unlimited Extension (%s).
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
uk_UA: Імпорт цього файлу призведе до заміни лише відповідного вмісту. Решта елементів залишиться без змін.
                        Потрібно спочатку виконати повне скидання? Скористайтеся функцією «Reset Hub» у нашому розширенні Unlimited Extension (%s).
                        Переконайтеся, що у вас є актуальна резервна копія. Продовжити?

en: Importing...
uk_UA: Імпортування…

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
uk_UA: В розділі розширених налаштувань ви можете налаштувати експорт більш точно.

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неправильний тип архівного файлу. Допускаються лише файли з розширенням .wpress. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Invalid file data. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неправильні дані файлу. Переконайтеся, що ваш файл — це резервна копія у форматі <strong>.wpress</strong>, створена за допомогою All-in-One WP Migration.
                            <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Invalid file type. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file created with All-in-One WP Migration.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неправильний тип файлу. Переконайтеся, що ваш файл має формат <strong>.wpress</strong> і створений за допомогою All-in-One WP Migration.
                        <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Invalid file type. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Неправильний тип файлу. Переконайтеся, що ваш файл має вигляд <strong>.wpress</strong> — це резервна копія, створена за допомогою All-in-One WP Migration.
                            <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Label must be 255 characters or fewer.
uk_UA: Довжина мітки не повинна перевищувати 255 символів.

en: Leave Feedback
uk_UA: Залишити відгук

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
uk_UA: Скористайтеся простотою Dropbox для створення резервних копій. Налаштуйте збереження запланованих резервних копій у Dropbox. Це безпечно, зручно та дозволяє завжди мати резервні копії під рукою.

en: List
uk_UA: Список

en: List the content of the backup
uk_UA: Перелічіть вміст резервної копії

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
uk_UA: Ефективно керуйте своїм сховищем за допомогою наших гнучких налаштувань зберігання. Вирішіть, скільки резервних копій ви хочете зберігати одночасно. Старі резервні копії автоматично очищуються, що забезпечує акуратність та ефективність вашого сховища.

en: Media files gathered.
uk_UA: Медіафайли зібрано.

en: Monthly
uk_UA: Щомісяця

en: More
uk_UA: Більше

en: More Storage Providers
uk_UA: Інші постачальники послуг з зберігання даних

en: Mu-plugins activated.
uk_UA: Обов’язкові плагіни активовано.

en: Multisite Schedules
uk_UA: Розклади мережі сайтів

en: Multisite blog selection is not supported via the REST API. Please use the admin interface.
uk_UA: Вибір блогу в мультисайтовій системі не підтримується через REST API. Будь ласка, скористайтеся адміністративним інтерфейсом.

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
uk_UA: Більше не турбуйтеся про те, що забудете створити резервну копію свого сайту. Оберіть один із різних варіантів розкладу — від щоденного до щомісячного — а ми автоматизуємо все інше. Створення резервних копій відбувається як за годинником, забезпечуючи вам спокій та надійний захист

en: No backups found. Create a new one?
uk_UA: Резервних копій не знайдено. Створити нову?

en: No file attached. Use the "upload_file" multipart field.
uk_UA: Файл не додано. Скористайтеся багаточастинним полем "upload_file".

en: No file was uploaded.
uk_UA: Файл не був завантажений.

en: No temporary folder is available on the server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: На сервері немає тимчасової папки. Процес не може бути продовжено.
                                <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Not enough disk space.<br /> Free up %s before restoring.
uk_UA: Недостатньо місця на диску.<br /> Звільніть %s перед відновленням.

en: Notification Settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Notification settings
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
uk_UA: Щойно файл успішно завантажено на ваш комп'ютер, ви можете імпортувати його до будь-якого сайту WordPress.

en: OneDrive Storage
uk_UA: Сховище OneDrive

en: Operation canceled by REST API.
uk_UA: Операція скасована за допомогою REST API.

en: Our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> bypasses this!
uk_UA: Наше <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> дозволяє обійти це обмеження!

en: Out of disk space. Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Не вистачає місця на диску. Не вдалося записати у файл: %s. Процес не може продовжуватися. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Over 2GB
uk_UA: Понад 2 ГБ

en: Password-protect and encrypt backups
uk_UA: Захист резервних копій паролем та їх шифрування

en: Please check the consent box so we can use your email to respond to you.
uk_UA: Будь ласка, поставте галочку у відповідному полі, щоб ми могли відповісти вам на електронну пошту.

en: Please describe your issue or feedback.
uk_UA: Будь ласка, опишіть свою проблему або залиште відгук.

en: Please do not close this browser window or your import will fail
uk_UA: Будь ласка, не закривайте браузер, інакше імпорт перерветься

en: Please ensure your file was created with the All-in-One WP Migration plugin.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що ваш файл було створено за допомогою плагіна All-in-One WP Migration.
    <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Please enter a password to restore the backup
uk_UA: Будь ласка, введіть пароль, щоб відновити резервну копію

en: Please enter a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, введіть правильний email.

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
uk_UA: Зверніть увагу: наведені нижче функції представлені на зображенні, яке демонструє можливості Reset Hub у версії Premium. Щоб активувати ці розширені функції та скористатися ними, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Оновити до Premium" target="_blank">оновіть свій аккаунт до Premium вже зараз</a>! Покращте досвід управління своїм веб-сайтом завдяки цим ексклюзивним функціям та пріоритетній підтримці.

en: Please select a feedback type.
uk_UA: Будь ласка, виберіть тип відгуку.

en: Plugin files gathered.
uk_UA: Файли плагінів зібрано.

en: Premium
uk_UA: Преміум

en: Preparing WordPress options...
uk_UA: Підготовка параметрів WordPress...

en: Preparing WordPress users...
uk_UA: Підготовка користувачів WordPress...

en: Preparing blogs...
uk_UA: Підготовка блогів...

en: Preparing configuration...
uk_UA: Підготовка конфігурації...

en: Preparing export...
uk_UA: Підготовка до експорту...

en: Preparing to export...
uk_UA: Підготовка до експорту…

en: Preparing to import...
uk_UA: Підготовка до імпорту…

en: Preparing...
uk_UA: Підготовка...

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
uk_UA: Натисніть кнопку «Експорт» і архівний файл сайту з'явиться в вашому браузері.

en: Proceed
uk_UA: Продовжити

en: Reading...
uk_UA: Читати...

en: Refreshing backup list...
uk_UA: Оновлення списку резервних копій...

en: Renaming export file...
uk_UA: Перейменування файлу експорту.

en: Repeat the password
uk_UA: Повторіть пароль

en: Replace the database with this text
uk_UA: Замініть вміст бази даних на цей текст

en: Replace with
uk_UA: Замінити

en: Reset Hub Demo
uk_UA: Демо-версія Reset Hub

en: Restore
uk_UA: Відновити

en: Restoring %1$d files...<br />%2$d%% complete
uk_UA: Відновлення %1$d файлів...<br />%2$d%% завершено

en: Restoring database...<br />%d%% complete
uk_UA: Відновлення бази даних… <br />%d%%завершено

en: Retention Settings
uk_UA: Налаштування Збереження

en: Retention settings
uk_UA: Налаштування зберігання

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
uk_UA: Завантаження налаштувань постійних посилань WordPress...

en: Schedules
uk_UA: Розклади

en: Search for
uk_UA: Шукати

en: Search the database for this text
uk_UA: Здійснити пошук цього тексту в базі даних

en: Security Options
uk_UA: Параметри безпеки

en: Send
uk_UA: Надіслати

en: Share on Facebook
uk_UA: Поділитися в Facebook

en: Share on X
uk_UA: Поділитися на X

en: Show backup content
uk_UA: Показати вміст резервної копії

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Star
uk_UA: Зірка

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
uk_UA: Будьте в курсі подій, але не перевантажуйте себе. Налаштуйте параметри сповіщень, щоб отримувати лише ті оновлення, які для вас важливі. Незалежно від того, чи йдеться про стан кожного резервного копіювання, чи лише про критичні сповіщення, ви самі вирішуєте, про що хочете отримувати повідомлення.

en: Stop export
uk_UA: Зупинити експорт

en: Stop import
uk_UA: Зупинити імпорт

en: Stopping the export, please wait...
uk_UA: Зупинка експорту, будь ласка, зачекайте...

en: Stopping the import, please wait...
uk_UA: Припинення імпорту, будь ласка, зачекайте...

en: Submit
uk_UA: Відправити

en: Subscribe on YouTube
uk_UA: Підпишіться на YouTube

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
uk_UA: Налаштуйте графіки резервного копіювання відповідно до складності вашої мережі WordPress Multisite. Ви можете експортувати всю мережу або лише вибрані підсайти, залежно від ваших потреб. Просте управління навіть найскладнішими мережами сайтів.

en: Thank you! We have received your request and will be in touch soon.
uk_UA: Дякуємо! Ми отримали ваш запит і незабаром зв’яжемося з вами.

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
uk_UA: Архівний файл, схоже, пошкоджений. Перегляньте <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">цю статтю</a> для можливих виправлень.

en: The archive must contain at least one WordPress site. The process cannot continue. Please check your export settings.
uk_UA: Архів повинен містити принаймні один сайт WordPress. Процес не може продовжуватися. Перевірте налаштування експорту.

en: The archive must contain only a single WordPress site. The process cannot continue. Please revisit your export settings.
uk_UA: Архів повинен містити лише один сайт WordPress. Процес не може бути продовжено. Будь ласка, перегляньте налаштування експорту.

en: The backup is encrypted
uk_UA: Резервна копія зашифрована

en: The decryption password is not valid. The process cannot continue.
uk_UA: Пароль для розшифрування недійсний. Процес не може бути продовжено.

en: The passwords do not match
uk_UA: Паролі не співпадають

en: The proceed parameter is required. Use DELETE /imports/{id} to cancel.
uk_UA: Параметр proceed обов'язковий. Використайте DELETE /imports/{id} для скасування.

en: The server could not accept the uploaded file. Check the server logs.
uk_UA: Сервер не зміг прийняти завантажений файл. Перевірте журнали сервера.

en: The upload finished without producing a readable file.
uk_UA: Завантаження завершено без створення файлу, придатного для читання.

en: The uploaded file is missing a temporary path. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: У завантаженому файлі відсутній тимчасовий шлях. Процес не може бути продовжено.
                            <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: The uploaded file is missing an error code. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: У завантаженому файлі відсутній код помилки. Процес не може бути продовжено.
                            <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: The uploaded file is too large for this server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Завантажений файл занадто великий для цього сервера. Процес не може бути продовжено.
                                <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: The uploaded file was only partially received.
uk_UA: Завантажений файл отримано лише частково.

en: Theme files gathered.
uk_UA: Зібрано файли теми.

en: This backup file is damaged and can't be imported.<br />Try downloading or transferring the file again.<br /><br /><strong>Reason:</strong> File integrity check failed (CRC mismatch). <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Цей файл резервної копії пошкоджено, тому його неможливо імпортувати.<br />Спробуйте завантажити або перенести файл ще раз.<br /><br /><strong>Причина:</strong> Помилка перевірки цілісності файлу (невідповідність CRC). <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/import-failed-crc-mismatch/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
uk_UA: Щоб обрати файл будь ласка перейдіть за посиланням та натисніть на кнопку Оглядати.

en: Translate
uk_UA: Перекласти

en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: Unpacking configuration...
uk_UA: Розпакування конфігурації...

en: Unpacking database...<br />%d%% complete
uk_UA: Розпакування бази даних...<br />%d%% завершено

en: Upgrade to Premium
uk_UA: Оновити до Преміум

en: Upload failed
uk_UA: Помилка завантаження

en: Upload failed - connection lost or timeout. Try uploading the file again.
uk_UA: Завантаження не вдалося – втрачено з’єднання або час очікування минув. Спробуйте завантажити файл ще раз.

en: Use this screen to export your database, media, themes, and plugins into one .wpress file. Later, import that file to another WordPress site.
uk_UA: На цьому екрані ви можете експортувати базу даних, мультимедіа, теми та плагіни в один файл формату .wpress. Згодом цей файл можна імпортувати на інший сайт WordPress.

en: Validating archive checksum...
uk_UA: Перевірка контрольної суми архіву...

en: View Error Log
uk_UA: Переглянути Журнал Помилок

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
uk_UA: Ми пропонуємо вам широкий вибір підтримуваних сервісів для зберігання даних. Незалежно від того, чи віддаєте ви перевагу Box, Amazon S3, WebDav чи іншому сервісу, ви можете вибрати той, що найкраще відповідає вашим потребам. Зберігайте свої резервні копії саме там, де вам зручно.

en: Weekly
uk_UA: Щотижня

en: WordPress Multisite requires our All-in-One WP Migration Multisite Extension. Get it here:
uk_UA: Для роботи WordPress Multisite необхідний наш розширення All-in-One WP Migration Multisite. Завантажте його тут:

en: WordPress files gathered.
uk_UA: Зібрано файли WordPress.

en: WordPress options prepared.
uk_UA: Параметри WordPress готові.

en: WordPress permalinks settings retrieved.
uk_UA: Налаштування постійних посилань WordPress завантажено.

en: WordPress users prepared.
uk_UA: Користувачі WordPress підготовлені.

en: You have %d backup | You have %d backups
uk_UA[0]: У вас є %d резервна копія
uk_UA[1]: У вас є %d резервних копії
uk_UA[2]: У вас є %d резервних копій

en: You have %d backups
uk_UA: У вас є %d резервних копій

en: Your archive file name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Ім'я вашого архівного файлу містить недопустимі символи: < > : " | ? * \0. Воно не повинно містити цих символів. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s.
    							This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
uk_UA: Ваша резервна копія створена з PHP %1$s, але сайт, на який ви імпортуєте, — PHP %2$s.
    Це може призвести до збою імпорту. Технічні деталі: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Ваша резервна копія створена з PHP %1$s, але сайт, на який ви імпортуєте, — PHP %2$s. Це може призвести до збою імпорту. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: У вашій поточній ролі профілю не ввімкнено можливості експорту/імпорту.
    <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Your file exceeds the %1$s upload limit set by your host. Our Unlimited Extension bypasses this! %2$s. If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on raising your upload limit: %3$s
uk_UA: Розмір вашого файлу перевищує обмеження на завантаження %1$s, встановлене вашим хостинг-провайдером. Наше розширення «Unlimited» дозволяє обійти це обмеження! %2$s. Якщо ви бажаєте вирішити цю проблему вручну, скористайтеся нашою покроковою інструкцією щодо збільшення обмеження на завантаження: %3$s

en: Your file exceeds the <strong>%1$s</strong> upload limit set by your host.<br />%2$s<br />%3$s
uk_UA: Розмір вашого файлу перевищує обмеження на завантаження <strong>%1$s</strong>, встановлене вашим хостинг-провайдером.<br />%2$s<br />%3$s

en: Your file exceeds the upload limit set by your host web server.<br />%1$s<br />%2$s
uk_UA: Розмір вашого файлу перевищує обмеження на завантаження, встановлене вашим веб-сервером.<br />%1$s<br />%2$s

en: Your host restricts uploads to <strong>%s</strong>.
uk_UA: Ваш хостинг обмежує завантаження до <strong>%s</strong>.

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
uk_UA: Ваш ID покупки недійсний. Будь ласка, <a href="mailto:support@servmask.com">зверніться до нас</a>.

en: Your server uses 32-bit PHP and cannot process files larger than 2GB. Please switch to 64-bit PHP and try again.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Ваш сервер використовує 32-бітну версію PHP і не може обробляти файли розміром понад 2 ГБ. Будь ласка, перейдіть на 64-бітну версію PHP і спробуйте ще раз.
                            <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: Your site has been imported successfully!
uk_UA: Ваш сайт успішно імпортовано!

en: Your storage directory name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
uk_UA: Назва вашої директорії для зберігання містить недопустимі символи: < > : " | ? * \0. Вона не повинна містити ці символи. Процес не може бути продовжено. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Технічні деталі</a>

en: in the database
uk_UA: в базі даних

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
uk_UA: 	» <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Зберегти структуру постійних посилань</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Перепідписати шорткоди Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Оцініть свій досвід міграції</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Захистіть свій сайт за допомогою захисту від загроз у реальному часі</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Зберегти структуру постійних посилань</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Оцініть свій досвід міграції</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Захистіть свій сайт за допомогою захисту від загроз у режимі реального часу</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Захистіть свій сайт за допомогою системи захисту від загроз у режимі реального часу</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Зберегти структуру постійних посилань</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Перезавантажити шорткоди Oxygen Builder</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Скинути кеш Avada Fusion Builder</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
uk_UA: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Поділіться своїми враженнями від міграції</a>.<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
uk_UA: » Постійні посилання встановлено за замовчуванням. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Чому?</a><br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
uk_UA: » Постійні посилання встановлено за замовчуванням. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Чому?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Перезаписати шорткоди Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Оцініть свій досвід міграції</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Захистіть свій сайт за допомогою захисту від загроз у реальному часі</a>

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
uk_UA: » Постійні посилання встановлено за замовчуванням. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Чому?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Поділіться своїми враженнями від міграції</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Захистіть свій сайт за допомогою захисту від загроз у режимі реального часу</a>
